Ajuntament de Vilafant Vilafant Vilafant Mou-te
  Inici | Agenda | Contacte | Guies | Portal TransparŔncia | Suggeriments
 
Ajuntament
  Alcaldia i Consistori
  Contribuents i Prove´dors
  Ordenances i reglaments
  Urbanisme
  Medi Ambient
  Cursos i Tallers
  Cultura
  Educaciˇ
  Joventut
  Esports
  Esdeveniments
  Transport p˙blic
  Altres
TrÓmits i taulell d'anuncis
  TrÓmits i doc. en lÝnia
  Perfil del contractant
  Edictes i anuncis
  Normativa en trÓmit
  Acords de Plens i Juntes
  Avisos a la poblaciˇ
  Planejament en trÓmit
  Recursos Humans
Municipi
  Presentaciˇ
  Hist˛ria
  Entitats i Associacions
  Ind˙stria i comerš
  Allotjaments turÝstics
Altres serveis
  Revista Ve´ns
  Serveis Socials - PrimÓria
  RÓdio Vilafant 107.3FM
 
 
Cerca

Portal de transparŔncia de l'Ajuntament de Vilafant

Fira del Conill

VÝdeos de Vilafant

On van a parar els meus impostos

Acolliment de persones refugiades

Factura electr˛nica - e.fact

Poum - Nou planejament urbanÝstic

Perfil del contractant

Avisos a la poblaciˇ

Club de Feina

COMPOSICIË DEL CONSISTORI - 13 de juny del 2015

Alcaldia

 
Alcaldessa
Consol Cantenys i Arbolí - consol@vilafant.com
 

Regidors de govern

Regidoria de proximitat


1r Tinent d'Alcaldia
Francesc Gaspar i López - fgaspar@vilafant.com
Àrees d'Hisenda, Cultura i Promoció.
T. 619 199 291


2a Tinenta d'Alcaldia
Marissa Resta i Buxeda - mresta@vilafant.com
Àrees d'Educació i  Benestar social i Salut.
T. 619 200 209


3r Tinent d'Alcaldia
Fco. J. Marín i Estany - fmarin@vilafant.com
Àrees de Via Pública i Festes populars.
T. 673 653 376

Regidor
Xavier García i Rodríguez - xgarcia@vilafant.com
Àrees de Medi Ambient i Patrimoni cultural i natural i Seguretat ciutadana i protecció civil.
T. 619 200 686


Regidor
Cèsar González i Crespo - cgonzalez@vilafant.com
Àrees de Joventut, Esports, Noves tecnologies i Comunicació.
T. 619 239 203

 

 

 

 

 

Regidor
Sergi Palomeras i Ferran - spalomeras@vilafant.com

Regidora
Maria Vidal i Hurtós - mvidal@vilafant.com

Regidora
Anna Pastoret i Martín - apastoret@vilafant.com

Regidora
Montse Ricart i Solé - mricart@vilafant.com

Regidor
Cristian Ceballos i López - cceballos@vilafant.com

Regidora
Roser Sendra i Grau - rsendra@vilafant.com
 
Regidor
J. Fco. Parra i Gallardo - ppc.altemporda@gmail.com                 


Pujar
 
  Pl. de l'Ajuntament, n˙m. 1 - 17740 Vilafant - Horari: 8h-14h
Telèfon: 972 54 60 20
Enllašos d'interès
Portal Generalitat d'Ofertes laborals
Patronat de Turisme Costa Brava - Pirineu Oriental
Ajuntament de Rovetta
Agenda Llatinoamericana
SoftcatalÓ - Associaciˇ sense Ónim de lucre
Generalitat de Catalunya